Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowych

Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowych

Organizacja konferencji to duże zadanie, które wymaga bardzo dobrego zaplanowania i podjęcia kilku ważnych wyborów. Jednym z nich jest to w jakim miejscu ma się odbyć konferencja. W przypadku dużych – kilkudniowych konferencji popularną opcją stało się organizowanie ich w obiektach hotelowych. Dlaczego?

Wygodnie bo pod kontrolą

Wybór przeprowadzenia konferencji w hotelu jest dobrym wyborem ponieważ ułatwi nam to ogromnie wszelkie kwestie dodatkowe, które też musimy zaplanować, takie jak: nocleg dla zaproszonych gości i prelegentów, przekąski w trakcie przerw, posiłki główne czy też dobrze wyposażone i nowoczesne sale konferencyjne. Jest to rozwiązanie niezmiernie wygodne między innymi dlatego, że mając wszystko w jednym miejscu ograniczamy trudności z dotarciem do miejsca konferencji, posiłku czy też noclegu. Dodatkowo jeśli hotel posiada SPA, basen, czy też bar hotelowy nasi gości po dniu pełnym wystąpień mogą udać się zrelaksować i odpocząć – taka możliwość podnosi również prestiż naszej konferencji i poprawia atmosferę na niej panującą.

Jak wybrać odpowiedni hotel?

Przy wyborze odpowiedniego hotelu do zorganizowania konferencji warto wziąć pod uwagę kilka kwestii. Przede wszystkim miejsce – hotel położony w ładnym miejscu zdecydowanie podniesie prestiż konferencji, jeszcze lepiej jeśli położenie hotelu w jakiś sposób może nawiązywać do tematu przeprowadzanej konferencji. Ważne również aby hotel posiadał odpowiednie sale, które pomieszczą naszych gości i miał dobre opinie. Nie bez znaczenia jest również jego wygląd.

Hotel Lenart w Wieliczce

Hotel Lenart jest przykładem miejsca w który można zorganizować konferencję. Zachęcające jest już to, że znajduje się w przepięknej i bogatej historycznie miejscowości Wieliczka. Hotel Lenart oferuje aż jedenaście nowoczesnych sal konferencyjnych do wyboru o łącznej powierzchni 1250 metrów kwadratowych, które podczas jednej konferencji mogą pomieścić aż do 500 gości. Hotel położony jest zaledwie 20 minut od rynku głównego i 10 minut od kopalni– co pozwala na zwiedzenie miasta i zabytków w chwili wolnej od wystąpień. Hotel oferuje również takie udogodnienia jak sala konferencyjna do której jest możliwość wjazdu samochodem, lub taka do której doprowadzona została woda wraz z odpływem, a także darmowy parking i stałą pomoc obsługi technicznej. W takim miejscu bezsprzecznie może być przeprowadzona konferencja o praktycznie każdej tematyce.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl