Barman i barista na wesele? Niech o Twoich gości zadbają profesjonaliści

Barman i barista na wesele? Niech o Twoich gości zadbają profesjonaliści

Organizacja wesela to spore wyzwanie i duży stres dla młodej pary. Chcemy, by wszystko było perfekcyjne, a goście zadowoleni z imprezy i na długo pamiętający dobrą zabawę. Jak to osiągnąć? Jak uniknąć wpadek, które mogą nam skutecznie zepsuć ten wyjątkowy dzień? Najważniejsze to oprzeć się w organizacji wesela na profesjonalistach. Tylko współpraca z fachowcami pozwoli nam zorganizować wspaniałą imprezę na najwyższym poziomie.

Barman i barista na weselu

Wśród fachowców, z których usług młode pary korzystają coraz chętniej znajdują się też bariści i barmani. Jeśli tez rozważacie tego typu atrakcje na swoim weselu, koniecznie zapoznajcie się z ofertą firmy Coffee Break. Barmani i bariści na wesele pracujący dla tej firmy to wysokiej klasy fachowcy z dużym doświadczeniem w obsłudze imprez weselnych.
Dlaczego warto skorzystać z usługi barista i barman na wesele?

Wesele to wydarzenie wyjątkowe i wymaga odpowiedniej oprawy. Ważne jest, by stawiać na jakość. Obecnie odchodzi się już od hucznych imprez na zasadzie „zastaw się, a postaw się”, modne są imprezy skromniejsze, za to na najwyższym poziomie. Dlatego młode pary chętnie korzystają z usług profesjonalistów takich jak barman czy barista.

Barman na weselu to nowoczesna i stylowa alternatywa dla tradycyjnej wódki stawianej na stołach. Obecnie alkoholu nie powinno być po prostu dużo – ważne natomiast, by był w dobrym gatunku. Mobilny bar oferowany przez firmę Coffee Break pozwala zorganizować na weselu kącik alkoholowy. Goście będą mogli zamawiać drinki z karty lub wedle fantazji barmana – tutaj wszystko zależy od indywidualnych ustaleń z organizatorami, bo to oni decydują o tym, jaka będzie zawartość mobilnego baru i jaki wybór drinków. Coffee Break gwarantuje ze swojej strony, że alkohole te będą najwyższej jakości, a barman to osoba wykwalifikowana i doświadczona. Barmani na weselu nie tylko serwują drinki i koktajle, ale też potrafią zabawić gości rozmową, czy opowiedzieć ciekawostki o podawanych alkoholach. W ofercie są też pokazy barmańskie, które zawsze przyciągają uwagę gości. Jeśli wiec chcesz na swoim weselu mieć koktajle jak w najlepszym klubie, skorzystaj z oferty Coffee Brak barman na wesele. Co ważne, wśród propozycji mogą się też znaleźć koktajle bezalkoholowe – idealne dla tych, którzy mają ochotę na smaczny napój bez procentów. Oczywiście wszystkie drinki są też efektownie zdobione – liczy się nie tylko smak, ale też oprawa.

Kawa - napój, który pobudzi gości weselnych

Trudno tez wyobrazić sobie wesele bez kawy. Zwykle jest ona po prostu podawana przez kelnerów na zamówienie gości. Niestety, zwykle nie jest najlepszej jakości, bo wiele domów weselnych i restauracji po pierwsze nie dysponuje wysokiej klasy sprzętem do parzenia kawy ani wykwalifikowanym personelem, a po drugie oszczędza na wysokiej jakości ziarnach, wychodząc z założenia, że kawa to tylko kawa. Jednak Polacy są coraz wybredniejszymi i bardziej wymagającymi konsumentami tego napoju. Dlatego wesele na poziomie wymaga podania naprawdę dobrej kawy. A to gwarantuje profesjonalny barista z mobilnym barem kawowym od Coffee Break.

Mobilny bar kawowy Coffee Break jest wyposażony w wysokiej klasy ekspres wraz z młynkiem, co jest bardzo ważne, bo świeżo mielone ziarna gwarantuj zupełnie inny smak niż parzenie kawy zmielonej już wcześniej. W ofercie jest kilka gatunków kawy – bariści potrafią opowiedzieć o jej smaku i dopasować ją do preferencji klienta. Mobilny bar wyposażony jest też w syropy i inne dodatki od najlepszych producentów, co pozwala na podawanie różnego typu napojów i koktajli na bazie kawy. Bardzo istotne jest to, że bariści pracujący dla Coffee Break mają duże doświadczenie w obsłudze wesel a także są prawdziwymi znawcami kawy i mistrzami w jej parzeniu.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl