Mobilne bary – idealne rozwiązanie na targi i konferencje

Mobilne bary – idealne rozwiązanie na targi i konferencje

Trudno sobie wyobrazić jakiekolwiek wydarzenie bez kawy. W Polsce kultura jej picia jest dobrze zakorzeniona i jesteśmy wiodącymi konsumentami tego napoju w Europie. Dlatego na każdych targach czy konferencji kawa jest elementem obowiązkowym. Zwykle miała postać dużych termosów z zaparzoną już kawą, najczęściej była to kawa rozpuszczalna. Organizatorzy tych wydarzeń zaobserwowali jednak, że uczestnicy coraz mniej chętnie korzystają z kawy serwowanej w termosach. Zamiast tego często można zobaczyć w ich dłoniach kubki z logo najbliższej kawiarni. Wniosek? Kawa rozpuszczalna już nie zadowala Polaków chcemy czegoś więcej. Warto tu podkreślić, że prestiżowe wydarzenia takie jak konferencja czy targi gromadzą zwykle ludzi wyrobionych konsumencko i o dużych wymaganiach.

Zalety mobilnego baru kawowego 

Rozwiązanie? Mobilne bary kawowe oferowane przez firmę Coffee Brak. Co to jest? Mobilny bar kawowy to przenośny zestaw, których choć ma niewielkie gabaryty po rozłożeniu zamienia się w profesjonalny zestaw do parzenia oraz serowania kawy. Zwykle składa się z ekspresu ciśnieniowego o licznych funkcjach, kilku gatunków kawy, mleka oraz syropów, co daje duże możliwości, jeśli chodzi o rodzaj podawanych napojów. Coraz częściej zdarza się też, że w ramach mobilnego baru kawowego znajdziemy alternatywne metody parzenia czarnego naparu na przykład ekspresy przelewowe niewielkich rozmiarów. Oczywiście bardzo istotnej jest, by umieć taki bar obsłużyć.

Dlatego korzystając z oferty wynajmu baru kawowego przez firmę Coffee Break mamy gwarancję, że firma zapewni nam również wykwalifikowanych baristów, którzy zajmą się obsługa gości. Co ważne, bariści nie tylko potrafią parzyć znakomitą kawę, ale mają też duże doświadczenie w pracy na różnego typu eventach, są osobami uprzejmymi i kontaktowymi, co goście z pewnością docenią. Na pewno docenią też prezentowane przez nich umiejętności w zakresie latte art., czyli sztuki ozdabiania mlecznych napojów kawowych wzorami malowanymi kawą na spienionym mleku.

Oczywiście mobilne bary kawowe sprawdzą się nie tylko na targach czy konferencjach. Tego typu usługę coraz częściej zamawiają też pary młode organizujące wesele. Pyszna kawa serwowana przez wykwalifikowanych baristów to coś, co idealnie pasuje do wydarzenia tej rangi, jak wesele. Z pewnością goście weselni docenią to oraz zapamiętają na długo.

W ofercie firmy Coffee Break znajdziemy nie tylko wynajem mobilnych barów kawowych, ale też ich sprzedaż. Dlatego warto zwrócić się do tej firmy, jeśli planujesz świadczenie mobilnych usług baristycznych, co jest dobrym pomysłem na biznes, bo popyt na tego rodzaju usługi wciąż rośnie. Co ważne, firma Coffee Break organizuje tez szkolenia baristyczne, możesz więc nie tylko kupić sprzęt, ale też przeszkolić siebie lub swój personel w zakresie jego używania. Szkolenia baristyczne to rzecz jasna zdecydowanie więcej niż nauka obsługi ekspresu ciśnieniowego. Na tych organizowanych przez Coffee Break dowiesz się wiele o samej kawie i jej gatunkach, poznasz różne sposoby parzenia, dowiesz się też, jak wykonać najpopularniejsze napoje na bazie kawy – poza tym poznasz tez nowe trendy w tej dziedzinie. Kończąc szkolenie będziesz mieć usługi niezbędne, by pracować jako barista. Warto jednak pamiętać, że aby być naprawdę dobrym w tym fachu, trzeba nabywać doświadczenia i stale szlifować swoje umiejętności oraz dokształcać się, bo w świecie kawy wciąż dzieje się coś nowego.

Naprawdę dobry barista musi być na czasie. Klienci to doceniają, dlatego wykwalifikowani bariści z pewnością nie będą mieć problemów ze znalezieniem pracy, ich zarobki także są bardzo dobre. Mobilny bar kawowy to kolejna opcja wykorzystania baristycznych umiejętności.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl