Szkolenie kilkudniowe - gdzie najlepiej zorganizować?

Szkolenie kilkudniowe - gdzie najlepiej zorganizować?

W sytuacji gdy musimy przeprowadzić jednorazowe kilkugodzinne szkolenie sprawa jest dość prosta. Wystarczy wykorzystać firmową salę konferencyjną. Co jednak w przypadku szkolenia kilkudniowego? Organizacja takiego wydarzenia w firmie może być problematyczna. W takim wypadku najlepszą opcją jest skorzystanie z usług hotelu, dysponującego salami konferencyjnymi.

Kilkudniowe szkolenia firmowe mogą być sporym przedsięwzięciem organizacyjnym. Na szczęście dzisiaj mogą nas w tym wyręczyć hotele. W związku z wymaganiami klient biznesowego, hotele o podwyższonym standardzie posiadają profesjonalne sale konferencyjne, w których bez przeszkód przeprowadzisz kilkudniowe warsztaty. Poza tym obiekty te oferują całą gamę dodatkowych usług, które znacznie ułatwiają przeprowadzenie szkolenia.

Co oferują hotele?

Skorzystanie z usług hotelu w sytuacji, gdy musimy zorganizować kilkudniowe szkolenie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Otóż obecnie, większość hoteli dysponuje rozbudowanym zapleczem konferencyjno-noclegowo-gastronomicznym. W praktyce oznacza to, że musimy jedynie zarezerwować obiekt na czas konferencji. W hotelu mamy zazwyczaj do dyspozycji kilka sal szkoleniowych dostosowanych do liczby słuchaczy. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-wizualny, który zapewni profesjonalną oprawę wydarzenia. Dodatkowo możemy skorzystać z usług obsługi technicznej, która czuwa nad działaniem sprzętu i szybko zareaguje w sytuacji jakiejkolwiek awarii czy problemów. Poza tym uczestnicy szkolenia będą mogli spać w pokojach hotelowych odpoczywając przed kolejnymi sesjami. W relaksie po całodniowych warsztatach pomoże im hotelowe SPA, gdzie każdy będzie mógł się odprężyć i nabrać sił przed następnym dniem.

Wszystko w jednym

Warto dodać, że organizacja szkolenia kilkudniowego wiąże się również z koniecznością zapewnienia odpowiedniego cateringu. Decydując się na skorzystanie z usług hotelowych dostajemy je w pakiecie. Restauracje hotelowe zapewniają poczęstunek potrzebny w trakcie warsztatów taki, jak herbata, kawa, ciasteczka i owoce. W trakcie szkolenia uczestnicy mogą udać się na przerwę obiadową a po całym dniu na wspólną, uroczystą kolację. W jej trakcie pracownicy bardziej się zintegrują i zżyją jako zespół, co zdecydowanie przekłada się na ich późniejsze wyniki w pracy. Właśnie dlatego korzystanie z usług hotelowych po to, aby przeprowadzić kilkudniowe szkolenie jest takie wygodne. Wszystko, co potrzebne jest do sukcesywnego zorganizowania takiego wydarzenia jest w jednym miejscu. Pracownicy na pewno bardziej docenią taką formę kursu, która pozwoli im też odetchnąć od zwykłej codzienności. Zmiana otoczenia pozytywnie wpłynie na ich zaangażowanie.

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl