Najlepsze sale konferencyjne w Krakowie - Przewodnik

Najlepsze sale konferencyjne w Krakowie - Przewodnik

Organizacja konferencji to skomplikowane przedsięwzięcie i wymaga podjęcia wielu istotnych decyzji, które zaważą na ostatecznym kształcie imprezy. Pierwsze, z czym muszą zmierzyć się organizatorzy, to wybór i rezerwacja odpowiedniej sali. Wiele czynników ma wpływ na to, jakie miejsce okaże się tym idealnym; z pewnością wśród najistotniejszych kwestii trzeba wymienić wielkość sal, ich zaplecze oraz lokalizację. W Krakowie bez trudu można znaleźć miejsca, które na pierwszy rzut oka spełniają te kryteria – bardzo wiele hoteli umożliwia korzystanie z sal konferencyjnych, a jednocześnie zapewnia hotele dla gości oraz catering. Warto przyjrzeć się propozycjom największych hoteli, ale także tych mniej obleganych, które mogą zaskoczyć korzystną ceną.

ICE Kraków

Jeśli organizowane wydarzenie ma spełniać wysokie wymagania zagranicznych gości i umożliwić wielu osobom korzystanie z prelekcji i spotkań, najkorzystniejszym wyborem jest najbardziej rozpoznawalny krakowski obiekt konferencyjny. 36000 m2 powierzchni przygotowano z myślą o potrzebach organizatorów, który chcą zapewnić swoim gościom najwyższy standard. Najobszerniejsza Sala Audytoryjna pomieści aż 2000 osób, co stwarza ogromne możliwości. Nowoczesny budynek, dogodna lokalizacja i wielofunkcyjność to największe zalety Centrum Konferencyjnego ICE.

Queen Boutique Hotel

Jeśli chcemy, by goście poczuli atmosferę starego Krakowa, interesującym wyborem może okazać się Queen Boutique Hotel. Bliska odległość do Zamku Królewskiego sprawia, że nikt nie będzie miał problemu z dotarciem do celu. Sale konferencyjne i związana z nimi oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb klienta, dlatego mamy pewność, że spełni oczekiwania gości, a całe przedsięwzięcie zostanie przygotowane zgodnie z naszymi preferencjami. Możliwość organizacji miejsc noclegowych dla gości to jeden z dodatkowych atutów wyboru Queen Boutique Hotel.

Hilton Garden Inn

Hotel zlokalizowany jest blisko największych atrakcji Krakowa – Starego Miasta, żydowskiej dzielnicy Kazimierz, a z okien pokoi gości mogą podziwiać zakole Wisły i Zamek Królewski. Najwyższy standard obsługi, znakomicie przygotowane sale konferencyjne z kompletnym wyposażeniem sprawiają, że klienci biznesowi chętnie korzystają z oferty.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl