Dowiedz się, jak wybrać hotel na konferencję.

Dowiedz się, jak wybrać hotel na konferencję.

Współcześni pracownicy są już przyzwyczajeni do konferencji, szkoleń oraz sympozjów. Takie wydarzenia pozwalają podnosić kwalifikacje, zwiększać zakres wiedzy i umiejętności oraz umożliwiają wymianę doświadczeń i integrację z branżą. Organizują je nie tylko duże firmy. Ich potencjał dostrzegły także mniejsze przedsiębiorstwa. Jednak zanim zorganizujemy konferencję, przed nami jedna z podstawowych decyzji. Wybór odpowiedniego miejsca.

Warunki idealne do przeprowadzenia udanej konferencji

Nie każda firma dysponuje własną salą konferencyjną. Warto, więc pomyśleć o wynajęciu profesjonalnego pomieszczenia. Takie wydarzenie najlepiej zorganizować w hotelu. Dzięki temu można zakwaterować uczestników wydarzenia w tym samym miejscu, w którym się ono odbywa. Znikają wszelkie problemy związane z dojazdem oraz zapewnieniem posiłków.

Musimy wziąć pod uwagę ośrodek, posiadający wystarczającą ilość miejsc noclegowych, oraz przestronną salę, która pomieści naszych gości. Powinna być ona wyposażona w sprzęt audiowizualny i nagłośnieniowy, posiadać odpowiednie oświetlenie oraz możliwość przyciemnienia. To bardzo ważne, aby prezentacje odbywające się w ramach konferencji przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. Bardzo istotne jest także wyposażenie takiego miejsca w wygodne meble. Komfort uczestników powinien stać na pierwszym miejscu.

Jaki hotel wybrać?

Hoteli, które doskonale nadają się na konferencję jest wiele. Przykładem jest Hotel Lenart znajdujący się w Wieliczce koło Krakowa. Hotel posiada własne centrum konferencyjne, na które składa się aż jedenaście nowoczesnych sal konferencyjnych. Może pomieścić jednocześnie 500 osób w trakcie jednego eventu. Sale są niezwykle przestronne i komfortowe. Designerskie i bardzo wygodne pokoje zapewniają zaś fantastyczne warunki noclegowe. W hotelu znajduje się restauracja oraz strefa SPA & Wellness z jacuzzi, sauną suchą, łaźnią parową oraz rozmaitymi zabiegami.

Niewątpliwym atutem Hotelu Lenart jest jego lokalizacja. Hotel znajduje się w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem lub 18 minut jazdy koleją od Rynku Głównego w Krakowie oraz 30 minut jazdy samochodem od lotniska Kraków-Balice. Sama Wieliczka jest bardzo ciekawym pod względem turystycznym regionem, a atrakcji tutaj nie brakuje.

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl