Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Dzień rozpoczął się od zlecenia zorganizowania konferencji w okolicach Krakowa? To świetnie, ponieważ mamy dla ciebie dwie propozycje, które posiadają naprawdę wyjątkową ofertę dla tych, którzy chcą przeprowadzić prestiżową konferencję, o której długo będzie się mówić. W naszym artykule znajdziesz miejsce idealne na Twój event!

Kraków i okolice to bez wątpienia idealne miejsce do przeprowadzenia konferencji. Miasto to perła historycznej architektury, która świetnie nadaje się do zawierania kontaktów biznesowych. Okolice miasta prezentują się równie niesamowicie, kusząc przepięknym krajobrazem oraz oferując bogatą bazę hoteli, które posiadają profesjonalne sale konferencyjne.

W mieście

Hotel Witek to Centrum Hotelowo-Konferencyjne, specjalizujące się w organizacji oficjalnych wydarzeń. Obiekt znajduje się zaledwie 8 kilometrów od Centrum Starego Miasta. Do dyspozycji otrzymujemy aż 140 miejsc noclegowych w przestronnych i nowoczesnych pokojach. Jeśli chodzi o sale konferencyjne, to obiekt ma ich aż dwanaście, przy czym każda posiada oddzielne foyer z szatnią i osobnym węzłem sanitarnym. Dodatkowo, znajdują się tu dwie restauracje, serwujące dania z całego świata. Cały obiekt otoczony jest bajecznym ogrodem, w którym umieszczono drewnianą chatkę, która świetnie nadaje się na wspólne grillowanie. Warto również zaznaczyć, że hotel udostępnia też profesjonalny namiot bankietowy oraz bogaty wybór dodatkowych atrakcji. Bezpłatny parking mieszczący 350 samochodów jest kolejnym powodem, dla którego warto zorganizować tu konferencję.

I poza miastem

W Wieliczce, gdzie znajduje się przepiękna i magiczna kopalnia soli, mieści się również Hotel Lenart. Obiekt ten posiada w swojej ofercie niezwykle bogaty wachlarz usług z zakresu organizacji konferencji. Niesamowita atmosfera wyjątkowej Wieliczki sprawi, że uczestnicy twojej konferencji szybko zapomną o hałaśliwym mieście. Gdyby jednak zatęsknili za miejskimi urokami, to czeka ich zaledwie 20 minut jazdy samochodem do krakowskiego rynku. Architektura Hotelu Lenart pozwala na zorganizowanie tu naprawdę dużych wydarzeń, o czym świadczy dostępność aż jedenastu dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, które rozciągają się na powierzchni 1250 metrów kwadratowych. Należy wspomnieć, że hotel może pomieścić aż 500 osób podczas jednego eventu. Co więcej, obiekt udostępnia też ogród zimowy, w którym jest rzutnik i reszta sprzętu konferencyjnego. Tym sposobem można zorganizować tu naprawdę prestiżowe wydarzenia w oryginalnym otoczeniu. Całości dogląda wykwalifikowany pracownik techniczny, pomagający w razie awarii. Na koniec trzeba dodać, że hotel posiada bogatą ofertę SPA, która na pewno przypadnie do gustu uczestnikom twojego wydarzenia.
 

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl