Wesele w hotelu z noclegiem - możliwość zniżek

Wesele w hotelu z noclegiem - możliwość zniżek

Organizacja wesela tylko i wyłącznie przez Parę Młodą może zamienić ten specjalny dzień w istną męczarnię. Wystarczy, że zapytasz się mamy o to, jak wyglądało przygotowanie wesela za PRL-u. Każda pojedyncza rzecz była załatwiana przez młodych, którzy musieli sami zapewnić dekoracje, jedzenie i obsługę. Obecnie żyjemy już w innych czasach, kiedy jedyne, co trzeba, to znaleźć hotel, który przejmie od nas listę obowiązków organizatorskich.

Obecnie istnieje tendencja, aby dążyć do maksymalnego skoncentrowania ofert w branży usługowej. Nie dziwi to szczególnie w czasach, kiedy każda sekunda jest na wagę złota. Tak samo rzecz się ma z organizacją wesela. Dzisiejsza Para Młoda to pełni energii ludzie, którzy pracują nad swoją karierą albo udają się właśnie w kolejną szaloną podróż. Chcą więc, aby ślub był dla nich wyjątkowym świętem, a nie jakimś skomplikowanym przedsięwzięciem. Wizja poświęcenia roku na żmudne przygotowania nie brzmi zachęcająco, dlatego współczesne Pary Młode stawiają na kompleksowe usługi hotelów.

Wszystko w jednym pakiecie

Poza niewątpliwym plusem kompleksowej oferty weselnej, jakim jest wesele i nocleg w jednym miejscu, należy podkreślić to, że takie rozwiązanie odciąża parę młodą z wielu innych obowiązków. Hotel załatwia za nas dekorację sali, meble i zastawę. Narzeczeni wybierają też z oferty menu, tak więc nie muszą przejmować się cateringiem. Co ciekawe, obecnie bardzo często alkohol udostępniany jest przez hotele po cenach hurtowych. Warto też podkreślić, że jest on rozliczany według zużycia, co stanowi atrakcyjną opcję.

Możliwość zniżek

Wiele hoteli dysponuje niezwykle wyjątkowymi ofertami, które sprawią, że ogólna cena organizacji wesela nie będzie tak duża, jak myśleliście. Rozglądając się za odpowiednim hotelem, zwracajcie uwagę na takie szczegóły, jak lokalizacja, ilość przestrzeni weselnych i kuchni, specjalne udogodnienia dla nowożeńców, transparentność oferty weselnej oraz rabaty. Obecnie panuje moda na organizacje wesel w specjalnych miejscach jak np. przepiękna Wieliczka w pobliżu Krakowa. W takiej sytuacji będziemy potrzebować ekipy, który zapewni jak najwyższej jakości obsługę całego przyjęcia. Nie musisz ograniczać się do podstawowych ofert, ponieważ istnieją hotele, poszerzające możliwe atrakcje o dodatkowe usługi, jak na przykład pokaz sztucznych ogni. Często również okazuje się, że możemy skorzystać z wyjątkowych apartamentów dla nowożeńców, do których ceny dolicza się zaskakujące upominki od właścicieli. Warto też dowiedzieć się o możliwość zniżek, przy zarezerwowaniu większej ilości pokoi. Hotele bardzo często proponują duże upusty tym, co organizują u nich duże wydarzenia, jak wesele właśnie. Podczas oglądania miejsc, warto zapytać się o aktualną ofertę rabatową.

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl