Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowcyh

Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowcyh

To, gdzie zorganizujemy konferencję w dużej mierze zależy od tego, ile ma ona potrwać. Oczywiście, gdy stoi przed nami konieczność przeprowadzenia kilkugodzinnego spotkania, wystarczy, jeśli użyjemy firmowej sali konferencyjnej. Co jednak zrobić, jeśli konferencja ma potrwać kilka dni? W tej sytuacji najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług hotelu, który dysponuje odpowiednimi salami konferencyjnymi.

Organizacja kilkudniowej konferencji to nie lada przedsięwzięcie organizacyjne, w którym może nas jednak wyręczyć hotel. Okazuje się, że obecnie każdy hotel o podwyższonym standardzie posiada sale konferencyjne, co jest odpowiedzią na rosnące wymagania klienta biznesowego. Rezerwując odpowiednio wcześniej obiekt, będziesz mógł przeprowadzić udane kilkudniowe spotkanie. Warto zaznaczyć, że hotele oferują również cały zestaw usług dodatkowych, które mogą skutecznie uświetnić twoją konferencję.

Wygodne rozwiązanie, wszystko na miejscu

Dzisiaj zdecydowana większość hoteli dysponuje zapleczem konferencyjno-noclegowo-gastronomicznym, co sprawia, że my musimy jedynie zarezerwować obiekt na czas naszej konferencji. W miejscach tych znajdziemy kilka sal szkoleniowych, które dostosowane są do liczby słuchaczy. Poza tym uczestnicy konferencji mogą spać w pokojach hotelowych, bez konieczności przemieszczania się do innego obiektu. Dobrze jeśli hotel posiada SPA, w którym można zrelaksować się po całodniowych sesjach. Należy również dodać, że organizacja kilkudniowej konferencji wymaga od nas zapewnienia właściwego cateringu. W sytuacji, gdy zdecydujemy się na usługi hotelowe, wyżywienie dostaniemy w pakiecie.

Co oferują hotele?

Na mapie Polski zajdziemy kilka hoteli, oferujących bardzo szeroki i wygodny wybór zróżnicowanych sal konferencyjnych oraz usługi SPA. Istotne jest tu również atrakcyjne położenie, które może zwiększyć prestiż organizowanego wydarzenia. Położony w przepięknej Wieliczce Hotel Lenart dysponuje aż jedenastoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi. Atrakcją jest tu z pewnością ogród zimowy, w którym można zorganizować bardziej wyszukane eventy. We wszystkich swoich salach hotel może pomieścić aż 500 osób jednocześnie, co pozwala na organizację naprawdę dużych wydarzeń. Profesjonalna obsługa techniczna, spore zaplecze noclegowe i atrakcyjna cena sprawiają, że wiele firm właśnie tutaj decyduje się organizować swoje flagowe konferencje. Dodatkowo należy wspomnieć, że Hotel Lenart oferuje również usługi swojego SPA, w którym można spokojnie odetchnąć oraz zadbać o swoje cenne zdrowie. Organizacja wydarzenia w takim miejscu to zdecydowanie lepszy pomysł od przeprowadzenia konferencji w mieście lub siedzibie firmy z koniecznością skakania pomiędzy miejscami takimi, jak hotele, restauracje i sale konferencyjne.
 

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl