Usługi dronem w Krakowie: wyjątkowe zdjęcia i filmy z powietrza

Usługi dronem w Krakowie: wyjątkowe zdjęcia i filmy z powietrza

​Choć drony powstały z myślą o potrzebach wojska, dziś mają szerokie zastosowanie cywilne. Jednym z najpowszechniejszych jest wykorzystywanie dronów do robienia zdjęć i filmów z powietrza. Kiedy mogą przydać się takie materiały? Poznaj możliwości filmowania z drona i sprawdź, czy to coś dla Ciebie i Twojej firmy.

Filmowanie z powietrza daje możliwość stworzenia nietuzinkowych ujęć, zupełnie innych niż te, jakie uzyskamy z tradycyjne kamery. Usługi dronem w Krakowie i okolicach mają więc szerokie grono odbiorców. Należą do nich zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Sprawdź, jakie możliwości daje filmowanie dronem. Może też potrzebujesz filmu z lotu ptaka?

Wyjątkowa promocja miasta lub regionu

Usługi dronem w Krakowie pozwalają na stworzenie wyjątkowego filmu promującego miasto lub okolicę. A dziś o promocję muszą dbać nie tylko prywatne przedsiębiorstwa, wyrobienie odpowiedniej marki ma kluczowe znaczenie dla przyciągnięcia inwestorów i turystów, co przekłada się na rozwój regionu. Dynamiczny, przykuwający wzrok film promocyjny będzie świetną promocja. Dzięki ujęciom z powietrza połączonym z filmowaniem z tradycyjne kamery można uzyskać obraz, który kompleksowo pokaże dany region i jego walory krajoznawcze oraz najważniejsze atrakcje. Filmy kręcone dronem, podobnie jak inne materiały filmowe, poddawane są montażowi i postprodukcji, dzięki czemu można do nich dodać np. napisy i tło muzyczne.

Film z drona w promocji firmy

Po filmy kręcone dronem chętnie sięgają przedsiębiorstwa szukające pomysłu na niebanalny materiał reklamowy. Z pewnością widzieliście tego typu ujęcia choćby w reklamach TV. Filmowanie z lotu ptaka jest idealne do ujęcia scen zbiorowych, przydaje się też, gdy chcemy pokazać szeroki plan. Dlatego po materiały z powietrza chętnie sięgają na przykład właściciele hoteli czy parków rozrywki, którym zależy na pokazaniu wielkości terenu, otaczającej zieleni i przestrzeni do wypoczynku. Z tego samego powodu ujęcia z drona świetnie pasują do filmów promujących inwestycje mieszkaniowe. Potencjalni klienci z pewnością będą zainteresowani nie tylko wyglądem samego domu lub mieszkania, ale też okolicy: planu urbanistycznego osiedla, przestrzeni między budynkami, położenia placów zabaw i innych elementów infrastruktury, ilości zieleni… To wszystko dużo łatwiej będzie pokazać z lotu ptaka niż na ujęciach z tradycyjnej kamery.

Niezapomniana pamiątka z uroczystości

Sesje ślubne, rodzinne, komunijne… Choć dziś każdy z nas może błyskawicznie zrobić zdjęcie telefonem, nadal popularne jest korzystnie z usług profesjonalnych fotografów i kamerzystów, żeby uwiecznić szczególnie ważne chwile. Ujęcia z powietrza sprawią, że powstanie wyjątkowa pamiątka, różniąca się od sztampowych materiałów z tego typu uroczystości. Film z drona pokazuje wydarzenia z zupełnie innej perspektywy, świetnie nadaje się do kręcenia scen, w których ważny jest rozmach i udział dużej liczby ludzi. Choćby scena wyjścia pary młodej z USC lub z kościoła zyska zupełnie nowy wymiar, jeśli pokażemy ją z powietrza: tłum kolorowo ubranych gości, powiewający welon, wirujące w powietrzu płatki kwiatów czy kolorowe motyle, których wypuszczanie stało się ostatnio bardzo modne. Dynamiczne ujęcia z powietrza sprawią, że film ze ślubu będzie chętnie oglądany i na długo zapamiętany nie tylko przez parę młodą, ale też przez gości.

Usługi dronem w Krakowie: w trosce o bezpieczeństwo

Drony są niezwykle przydatne jako element systemu bezpieczeństwa. Śledzenie z powietrza pozwala m.in. na monitorowanie wydarzeń podczas powodzi czy pożaru, co pomaga w koordynowaniu akcji ratunkowej. Z tego względu drony są też wykorzystywane do monitorowania sytuacji podczas dużych imprez masowych – z lotu ptaka łatwiej można wychwycić nietypowe i niepokojące zachowania i zdarzenia. Drony są także szeroko wykorzystywane w akcjach poszukiwawczych. Filmowanie z drona może znacząco zwiększyć skuteczność poszukiwań osób zaginionych i jest pomocne w sprawdzaniu dużych obszarów.

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl