Jakie jest najlepsze miejsce do zorganizowania imprezy firmowej?

Jakie jest najlepsze miejsce do zorganizowania imprezy firmowej?

Od czasu do czasu każdy, nawet najwytrwalszy i najlepiej zorganizowany zespół potrzebuje chwili wytchnienia. A może zatrudniłeś kilku nowych pracowników, a w wyniku nawału pracy nie mają kiedy zintegrować się z resztą zespołu? Budowanie relacji między pracownikami jest bardzo ważne, dlatego nie możesz zapominać o organizowaniu imprez firmowych. Pamiętasz, ile podobnych wydarzeń „zaliczyłeś” w szkole bądź na studiach? Jedne wspominasz z melancholią, do innych wolałbyś nie wracać, ale na każdej z tych imprez dowiedziałeś się czegoś nowego o ludziach, z którymi przebywałeś na co dzień.

Gdzie można zorganizować imprezę firmową?

Po pierwsze, wyjazd. To mało ekonomiczne rozwiązanie, ale jedno z najlepszych. Pozwól Twoim pracownikom się zrelaksować i odpocząć, daj im trochę luzu. Zabaw się z nimi! Poobserwuj, jak zachowują się poza biurem, możesz dowiedzieć się o nich naprawdę zaskakujących rzeczy albo odkryć ukryte zdolności. Albo zobaczyć ich z najgorszej strony.

Po drugie, paintball. Impreza w formie konkurencyjnej, zadaniowej. Świetne wydarzenie do obserwacji pracowników. Paintball wyzwala w ludziach ich prawdziwe oblicze! Zobaczysz, jak potrafi współpracować grupa, kto obejmie przywództwo, kto wymyśli strategię, jak będą się wzajemnie chronić i o siebie walczyć. 

Po trzecie, inne nietypowe formy aktywności fizycznej. Stres związany z pracą można świetnie rozładować wybierając się np. do stadniny, by pojeździć konno. Albo pozwolić sobie na szaleństwo na quadach. W czasie zimy narty lub snowboard. Wiele z tych rzeczy może być nowością dla Twoich zapracowanych podopiecznych, którzy przez długie miesiące zbierają się, by spróbować czegoś nowego, ale nigdy nie mają na to czasu, bo… Zaobserwujesz ich podczas nauki, zobaczysz, kto się podda, a kto pomimo upadków będzie wstawał.

Po czwarte, relaks w barze. Kilka drinków na koszt pracodawcy na pewno będzie mile widziane. Przy tym można porywalizować grając w piłkarzyki lub rzucając rzutki. A może kręgle albo bilard? Pozornie wydawać by się mogło, że to raczej męskie rozrywki i panie się zanudzą… Dlatego zrób również jakiś miły gest w ich stronę, np. kup im kwiatki albo zasponsoruj wizytę u kosmetyczki.

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek z Twojej strony, ale skierowany z dobrą intencją do pracowników będzie doceniony. Pokaż im, że traktujesz ich również jak ludzi, z którymi można spędzać czas poza pracą. Integracja jest bardzo ważna!

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl