Szkolenia z wyjazdem integracyjnym najlepiej zorganizować w hotelu!

Szkolenia z wyjazdem integracyjnym najlepiej zorganizować w hotelu!

Raz na jakiś czas każda firma organizuje szkolenia i warsztaty dla swoich pracowników po to, aby uaktualnić ich wiedzę i zapoznać z nowymi branżowymi rozwiązaniami. Kolejnym wydarzeniem w życiu firmy są wyjazdy integracyjne, organizowane po to, aby podnieść morale zespołu.

Po co organizować wiele pojedynczych warsztatów w różnych miejscach oraz wyjazdy integracyjne oddzielnie, skoro raz na jakiś czas można wszystko to skumulować w postaci kilkudniowego szkolenia? Jest to wyjątkowo wydajne rozwiązanie, które odciąża firmę ze zbędnych i czasochłonnych prac organizacyjnych. Co więcej, rozbudowane bloki szkoleniowe połączone z rekreacją i rozrywką są dużo bardziej efektywne niż rozsypane w czasie kilkugodzinnego spotkania. Z pomocą przychodzą hotele, które posiadają całe potrzebne zaplecze do przeprowadzenia kilkudniowego szkolenia.

Czemu warto łączyć szkolenie z integracją?

Przede wszystkim jest to wyjście o wiele bardziej korzystne z logistycznego punktu widzenia. Raz lub dwa razy w roku planujesz rozbudowany, kilkudniowy blok szkoleniowy w atrakcyjnie położonym hotelu, gdzie ostatniej nocy odbędzie się również integracyjna impreza dla pracowników. Oszczędzasz w ten sposób czas i pieniądze. Poza tym takie rozwiązanie będzie również pozytywnie odbierane przez samych podwładnych, którzy nie muszą przerywać swojej pracy na trzygodzinne szkolenie, podczas którego ciężko im się skupić wiedząc, że zaraz muszą wracać do obowiązków. Wyjazd w specjalne miejsce i atmosfera oderwania się od codziennego środowiska pracy sprawia, że uczestnicy szkolenia będą bardzie odprężeni i skupieni. Przekłada się to również na ich postrzeganie firmy i zaangażowanie. Kiedy prezes organizuje ciekawy blok szkoleń połączony z wyjazdem do atrakcyjnego hotelu, jego podwładni czują się docenieni i lepiej wykonują swoje obowiązki. Podczas integracji nawiązują się bardziej prywatne i osobiste stosunki między pracownikami, co również wpływa na zgranie zespołu.

Jaki hotel wybrać?

Na pewno taki, który dysponuje salami konferencyjnymi, w których odbędą się szkolenia. Zwróć uwagę na jakość sprzętu audio-wizualnego oraz to, czy hotel zapewnia obsługę techniczną. Warto również wybierać te obiekty, które poza pokojami noclegowymi i salami konferencyjnymi mają w swojej ofercie coś ekstra, z czego skorzystają pracownicy. Może to być SPA, gdzie po całym dniu wykładów każdy będzie mógł się zrelaksować i odpocząć. Ważne jest również to, aby hotel dysponował restauracją, w której zostanie zorganizowana impreza integracyjna. Latem może to być grill umieszczony w ładnym ogrodzie. Podsumowując, wybieraj te hotele, które dysponują całym pakietem tak, abyś nie musiał martwić się żadnymi zbędnymi sprawami a twoi pracownicy byli zadowoleni.

 

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl