Szkolenia firmowe w hotelu - nocleg i wyżywienie na miejscu

Szkolenia firmowe w hotelu - nocleg i wyżywienie na miejscu

Szkolenia firmowe są ostatnimi czasy coraz popularniejsze, przy krótkich kilkugodzinnych kursach nie ma większego problemu ponieważ zazwyczaj wystarczy firmowa sala konferencyjna i jakiś sprawdzony catering. Co zrobić gdy mamy zorganizować kilkudniowe szkolenie? Obecnie coraz częściej przeprowadzane są one w hotelach. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że odciąża nas wtedy w dużym stopniu obsługa hotelu, a my mamy wszystko pod kontrolą. Oprócz dobrze wyposażonej i nowoczesnej Sali konferencyjnej mamy zagwarantowany nocleg dla uczestników szkolenia oraz załatwioną kwestię wyżywienia korzystając z hotelowej restauracji.

Nocleg

Hotele oferują szereg pokoi o różnorodnym standardzie do wyboru. Uczestnicy zakwaterowani w hotelu mogą dzięki temu bez obaw i stresu skupić się na zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności a tym samym poszerzać swoje kompetencje. Hotel Lenart oferuje do użytku gości pokoje 1 osobowe, 2 osobowe, 3 osobowe, rodzinne oraz apartamenty.

Wyżywienie

To jedna z najważniejszych rzeczy kilkudniowych szkoleń. Ważne aby jedzenie było świeże, smaczne, zdrowe i sycące – tak aby uczestnicy szkolenia mieli siły na całodniowe zajęcia. Hotel Lenart w swoim obiekcie ma Restaurację pod Kominem, która specjalizuje się w kuchni polskiej i międzynarodowej, a w swojej karcie ma również ogromny wybór win i alkoholi. W restauracji mamy bardzo szeroki wybór przeróżnych dań poczynając od tych bardziej wykwintnych po znane nam wszystkim naleśniki – ale tak delikatne jak tylko można sobie wyobrażać. Bar w restauracji to idealne miejsce na zawiązywanie nieformalnych znajomości po odbytym szkoleniu i relaks po ciężkim dniu wypełnionym po brzegi zajęciami.

Dodatkowe atrakcje

Hotele jako dodatkową atrakcję oferują również często możliwość skorzystania z SPA, basenu, sauny czy ogrodów. Takie opcje zdecydowanie podniosą prestiż naszego szkolenia a dodatkowo wpłyną na uczestników szkolenia motywującą i relaksująco. Jak wiemy natomiast pracownik zrelaksowany łatwiej przyswaja nową wiedzę i umiejętności, jest bardziej kreatywny, pewny siebie i lepiej nawiązuje kontakty. A przecież o właśnie taki zespół nam chodzi. Zaangażowany, przywiązany do firmy, pracujący w zespołach w których jest kreatywna i pozytywna atmosfera. Taki pracownik przyniesie firmie zarówno zyski jak i dobre opinie.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl