Szkolenia firmowe w hotelu - nocleg i wyżywienie na miejscu

Szkolenia firmowe w hotelu - nocleg i wyżywienie na miejscu

Kiedy dostaliśmy zadanie przeprowadzenia jednorazowego kursu sprawa jest łatwa – korzystasz z firmowej sali konferencyjnej. W sytuacji, gdy szkolenie ma potrwać kilka dni, trzeba zmienić taktykę. Organizacja takiego eventu w firmie mogłaby być dość problematyczna, ponieważ wiąże się z koniecznością zorganizowania noclegu oraz wyżywienia. Najlepszą opcją będzie zatem skorzystanie z usług hotelu, dysponującego salami konferencyjnymi i pozostałym zapleczem, jakiego potrzebujemy.

Kilkudniowe szkolenia firmowe to dość skomplikowane zadanie organizacyjne. Na szczęście usługi dobrych hoteli sprawią, że nie napracujemy się za dużo a wydarzenie będzie udane. Dzisiejsze hotele dostosowują się do wymagań rynkowych i oferują całą gamę dodatkowych usług, które między innymi pozwalają na organizację kursów i szkoleń.

Jedno miejsce wiele możliwości

Tak naprawdę, kiedy decydujemy się na organizację szkolenia w hotelu, to pozbywamy się niewygodnych obowiązków organizatorskich. Możemy teraz skupić się na poszukiwaniu dobrych coachów i prelegentów, obsługa hotelu zajmie się wszystkim od zaplecza konferencyjno-noclegowo-gastronomicznego. Do wyboru otrzymamy kilka sal konferencyjnych dostoswanych do liczby słuchaczy. Dysponują one nowoczesnym sprzętem audio-wizualnym, nad którego działaniem czuwa profesjonalna obsługa zechcenia. Nie musisz więc przejmować się jakimikolwiek usterkami, które zostaną w mig ogarnięte przez pracowników hotelu. Warto również dodać, że hotele często dysponują SPA, z którego mogą skorzystać uczestnicy szkolenia, aby zrelaksować się przed kolejną sesją.

Kolacja w restauracji

Oczywiście organizacja szkolenia kilkudniowego wymaga zapewnienia odpowiedniego cateringu. Jest to kolejny powód, dla którego warto skorzystać z usług hotelowych. Po prostu wyżywienie dostajemy w rozbudowanym pakiecie usług. Hotelowa restauracja pozwoli na zorganizowanie wyjątkowej kolacji integracyjnej, gdzie wszyscy poczują się swobodniej. Warto więc zwracać uwagę na to ofertę restauracji hotelowych. Przykładowo, Hotel Lenart udostępnia swoim gościom usługi Restauracji pod Kominem, gdzie uczestnicy będą mogli skosztować najlepszych dań kuchni polskiej oraz spróbować wyjątkowych win z całego świata. Co więcej, istnieje możliwość udekorowania sali zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bar pozwoli na to, aby w czasie warsztatów uczestnicy mogli napić się ciepłej herbaty lub aromatycznej kawy oraz skosztować pysznych, wypiekanych na miejscu ciast.Restauracja udostępnia również Ogród Zimowy, gdzie można zorganizować bardziej oficjalną kolację biznesową dla prelegentów. Widać więc, że korzystanie z usług hotelowych jest niezwykle komfortowe w sytuacji, gdy musimy przeprowadzić kilkudniowe szkolenie dla pracowników firmy.

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl