Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowych

Sala konferencyjna w hotelu - dobry wybór przy konferencjach kilkudniowych

Organizatorzy konferencji nie mają łatwego zadania. Zanim nadejdzie oczekiwany dzień rozpoczęcia tego eventu, trzeba zaplanować mnóstwo kwestii i dokonać wielu poważnych wyborów. Do najtrudniejszych decyzji należy z pewnością znalezienie odpowiedniej sali konferencyjnej. Jest to szczególnie ważne przy organizowaniu konferencji kilkudniowej. Wybór coraz częściej pada na hotele posiadające zaplecze konferencyjne i szkoleniowe. Dlaczego to rozwiązanie jest takie popularne?

Wszystko na miejscu. Wszystko pod kontrolą.

Pod względem organizacyjnym dużo łatwiej przygotować konferencję w hotelu. Nie musimy wówczas martwić się o wszelkie dodatkowe ustalenia. Konferencja wielodniowa wiąże się między innymi z zapewnieniem noclegu jej uczestnikom oraz prelegentom, dostarczeniem przekąsek podczas przerw oraz głównych posiłków, a także zabezpieczeniem całego zaplecza technicznego, głównie sprzętu audiowizualnego. Decydując się na nowoczesną salę konferencyjną w hotelu wszystkie te opcje otrzymujemy w pakiecie. To ogromny komfort i ułatwienie zarówno dla organizatorów konferencji, jak i jej gości. Znikają wszelkie kłopoty związane z transportem na miejsce samej konferencji, miejsce posiłku oraz noclegu. W hotelach uczestnicy konferencji, jako goście hotelowi mogą korzystać z dostępnych udogodnień. Do ich dyspozycji pozostaje bar, basen, SPA. To bardzo ważne z punktu widzenia atmosfery panującej podczas konferencji oraz możliwości relaksu i odpoczynku po dniu wypełnionym wykładami i prezentacjami. Konferencje organizowane w hotelach, zwłaszcza tych o podwyższonym standardzie są postrzegane, jako bardziej prestiżowe.

Hotel Lenart w Wieliczce

Nie bez znaczenia pozostaje również lokalizacja danego obiektu. Ciekawe miejsce może również podnosić prestiż wydarzenia. Dlatego wszystkim organizującym konferencję w okolicach Krakowa warto polecić Hotel Lenart położony w samym centrum Wieliczki, miejscowości o pięknej historii i tradycji. Tutejszy kompleks konferencyjny imponuje swoim rozmachem. Hotel Lenart posiada, bowiem aż 11 niezwykle nowoczesnych sal szkoleniowych o różnej wielkości. Ich łączny metraż to aż 1250 metrów kwadratowych! Można, więc zorganizować tutaj przedsięwzięcie zakrojone na ogromną skalę. Zaledwie dziesięć minut drogi dzieli Hotel od znanej w całej Polsce kopalni soli. W przerwach między wystąpieniami można, zatem zwiedzić ten niezwykły zabytek i skorzystać z otwartej niedawno tężni solankowej. Ogromnym atutem Hotelu Lenart jest bardzo łatwy dojazd z różnych stron Małopolski.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl