Dlaczego warto organizować eventy firmowe?

Dlaczego warto organizować eventy firmowe?

Kiedy myślimy o firmowym evencie, od razu do głowy nasuwa nam się skojarzenie z wielkimi branżowymi wydarzeniami wielkich i uznanych na świecie marek. Drogie samochody, pokazy mody czy najlepsze alkohole w kryształowych kieliszkach. Nic bardziej mylnego. Event to nie tylko impreza ociekająca luksusem, możesz urządzić nawet śniadanie dla pracowników! Pamiętaj, że tak zorganizowane wydarzenia są świetnym narzędziem w promocji Twojej własnej marki.

Nowa współpraca? Zaproś na uroczystą kolację różnych gości. Przy dobrym posiłku skropionym alkoholem, milej podejmuje się decyzje o współpracy. Pomyśl, z jakich usług możesz skorzystać, by usprawnić działanie firmy. Może przydałby się remont, zaprojektowanie nowego pomieszczenia, by sprzyjało wydajności pracy i dobrej atmosferze? Zorganizuj kameralny event, połącz obiad z wernisażem ciekawego artysty i zaproś ludzi z jakiejś firmy świadczącej usługi architektoniczne. Na pewno poczują się docenieni oraz pokażesz im klasę. Kontemplując dzieło sztuki spokojnie wyjaśnij im, o co Ci chodzi oraz na czym polegałaby wasza współpraca. Może Twoja firma ma do zaoferowania coś, co interesuje firmę gości? Przekonaj się!

Wdrażanie nowych technologii, produktów lub usług. Organizacja eventu będzie doskonałym sposobem na prezentację nowości w Twojej firmie! Zatem nie żałuj czasu na przygotowanie planu wydarzenia. Nie musi to być nic spektakularnego. Nawet kameralny bankiet firmowy się sprawdzi! Najważniejsze, żebyś pochwalił się nowymi produktami, przedstawił to w innowacyjny sposób. Najlepsza reklama to reklama pantoflowa. Nie zapominaj o tym.

Kliknij, jeżeli potrzebujesz wyposażenia technicznego na swój event ---> Szok.biz/dzwiek-i-swiatlo/

Integracja. Twoi pracownicy to Twoja armia. Twoja siła. Eventy firmowe nie służą tylko zawieraniu nowej współpracy, kontraktów biznesowych czy chwaleniu się nowościami. To przede wszystkim narzędzie do skutecznej i rozrywkowej integracji. Na co dzień Twoi pracownicy zawaleni pracą czasem nie mają czasu, by zamienić ze sobą kilka słów. Podczas przyjęcia, w dobrej atmosferze, są zrelaksowani i chętniej nawiążą kontakt. Będą mieli okazję do lepszego poznania się między sobą. A dobry zespół to taki, który zna swoje możliwości i potrafi doskonale współpracować.

Eventy służą głównie do zaprezentowania i wypromowania firmy na ogólnodostępnym rynku. Na pokazanie się konkurencji, albo zawiązanie biznesowej współpracy. Nie żałuj na nie czasu ani pieniędzy!

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl