Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Szef zlecił nam organizację konferencji firmowej w okolicach Krakowa? Bez obaw! W Małopolsce nie brakuje świetnych obiektów konferencyjno-szkoleniowych. Przedstawiamy dwie wyjątkowe propozycje miejsc, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających organizatorów konferencji. Można w nich zorganizować konferencję, o której jeszcze długo będzie się wspominać w środowisku branżowym. Wszak od miejsca konferencji zależy prestiż i wizerunek naszej firmy.

Kraków oraz jego okolice z pewnością doskonale nadają się na przeprowadzenia profesjonalnej konferencji. Mamy przecież do czynienia z królewskim miastem pełnym perełek architektonicznych, atrakcji turystycznych i kulturalnych eventów. Trudno o lepsze miejsce do zawierania i podtrzymywania kontaktów biznesowych. Okoliczne miejscowości zachwycają ciekawymi krajobrazami. Tutaj również nie brakuje hoteli posiadających idealne sale konferencyjne.

Konferencja w centrum miasta

Jednym z najlepszych miejsc na organizacje konferencji w samym sercu Krakowa jest znane i popularne Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek. Obiekt ten posiada ogromne doświadczenie w przygotowaniu oficjalnych wydarzeń o rozmaitym charakterze. Od centrum miasta dzieli go zaledwie 8 kilometrów. Witek dysponuje szerokim zapleczem noclegowym. Tutejsze przestronne i nowoczesne pokoje są w stanie pomieścić aż 140 osób.

Największym atutem obiektu jest jednak kompleks konferencyjny składający się 12 sal konferencyjnych. Każda z nich dysponuje oddzielnym foyer z szatnią. Każda posiada także osobne toalety. Goście konferencji mogą posilić się w jednej z dwóch restauracji. Po zakończonych prelekcjach i prezentacjach pora na integrację uczestników konferencji. Funkcje integracyjną doskonale spełni cudowny ogród z drewnianą chatką przeznaczoną do wspólnego grillowania.

Konferencja poza miastem

Wieliczka, która słynie z niezwykłej zabytkowej kopalni soli posiada również obiekt hotelowy światowej klasy. Jest nim Hotel Lenart, w którym z powodzeniem zorganizujemy dużą konferencję. Nie da się ukryć, że lokalizacja tego obiektu jest jego głównym atutem. Atmosfera Wieliczki pozwala zapomnieć o zgiełku miasta. Jednocześnie dojazd do centrum Krakowa jest stąd niezwykle prosty.

11 sal konferencyjnych, nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych, stwarza idealne warunki do prezentacji, prelekcji, wykładów, warsztatów i szkoleń. Liczba uczestników konferencji może być naprawdę bardzo duża, bo łącznie obiekt zapewnia 500 miejsc noclegowych. Rzutnik oraz sprzęt konferencyjny znajduje się również w niezwykłym ogrodzie zimowym. Istnieje, więc możliwość zorganizowania części wydarzeń konferencyjnych w naprawdę wyjątkowej scenerii.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl