Hotele połączone ze SPA - idealne miejsce na organizację kilkudniowej konferencji.

Hotele połączone ze SPA - idealne miejsce na organizację kilkudniowej konferencji.

W dużych miastach można znaleźć wiele miejsc, w których ulokowano sale konferencyjne. Szukając miejsca spotkań, organizatorzy muszą więc zapoznać się z bogatą ofertą hoteli, centrów konferencyjnych czy wyższych uczelni. Odpowiedni rozmiar sali oraz jej wyposażenie w sprzęt multimedialny i nagłaśniający to podstawa, ale coraz częściej oczekiwania są większe. Szczególnie hotele starają się sprostać nowym wyzwaniom i nie ograniczają się jedynie do przygotowania pomieszczeń z myślą o spotkaniach i prelekcjach.

Kompleksowa obsługa konferencji

Hotele – zwłaszcza te o wyższym standardzie i poszerzonym wachlarzu dodatkowych usług – wybierają zazwyczaj organizatorzy kilkudniowych konferencji, którzy goszczą specjalistów z innych części Polski, a nierzadko także z zagranicy. Chcą oni w jednym miejscu zapewnić wszystko, co niezbędne – przede wszystkim noclegi i posiłki. Wysoki standard, wykwalifikowany personel oraz uniknięcie konieczności poruszania się po zakorkowanym mieście, to największe zalety takiego rozwiązania. Hotele starają się dostosować do nowych wymagań, proponując możliwość dopasowania menu, oferując minibar z napojami w przerwach obrad i chętnie rezerwując pokoje dla gości.

Konferencja – okazja do relaksu?

Spotkania biznesowe, szkolenia i prelekcje specjalistów wymagają wysiłku umysłowego nie tylko od aktywnych uczestników dyskusji, ale także tych, który występują w roli słuchaczy. Nic dziwnego, że uczestnicy konferencji po całym dniu spędzonym na obradach szukają możliwości relaksu. Organizatory mogą im zaproponować integracyjny bankiet lub wycieczkę po mieście. Jednak jeśli jako miejsce konferencji wybiorą hotel połączony ze SPA, stwarzają gościom idealne warunki do odpoczynku. Nie wyklucza to zapewnienia innych atrakcji, ale w roli ich dopełnienia warto zaproponować relaks dla ciała i ducha. Hotelowe SPA oferuje zazwyczaj szeroki wybór zabiegów, szczególnie chętnie goście korzystają z masaży i sauny. W trakcie kilkudniowej konferencji wiele osób chętnie wybierze się także na basen. Aktywność fizyczna jest coraz istotniejszym punktem dnia, więc również siłownia znajdzie z pewnością wielu amatorów. Aby umożliwić gościom swobodne korzystanie z tego rodzaju udogodnień, niezbędne jest uzgodnienie tej kwestii z menagerem hotelu i wcześniejsze zgłoszenie tego rodzaju potrzeb.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl