Wesele w hotelu a nocleg i warunki dla małych dzieci

Wesele w hotelu a nocleg i warunki dla małych dzieci

Czym byłaby impreza weselna bez niewinnej radości najmłodszych? Bez ich dokazywania, wesele traci na rodzinnej atmosferze i uroku. Na szczęście obecnie, coraz więcej hoteli chwali się przyjazną rodzinie polityką. Warto zatem na miejsce wesela, wybrać taki hotel, który przewiduje również atrakcje dla najmłodszych z gości. Przedstawiamy, co powinno znaleźć się w hotelowej ofercie.

Dni, kiedy dzieci na weselach nie miały co ze sobą począć odeszły w zapomnienie. Młodzi rodzice chętniej zabierają potomstwo na przyjęcia, ponieważ wiedzą, że nie spotka się to z potępieniem czy krzywymi spojrzeniami. Miejsca organizujące wesela gwarantują obecnie pokoje dla słodkich pociech, gdzie wymęczone tańcem maluchy będą mogły iść spać, a rodzice bawić się dalej z bliskimi.

Zalety wesela z najmłodszymi

Choć gdzieniegdzie jeszcze wciąż panuje przekonanie, że przyjęcie weselne, na które zaprasza się dzieci to problem, to zdecydowanie częściej pojawiają się głosy, że bez uśmiechu dzieci uroczystość byłaby dołująca. Co prawda zdarza się, że najmłodsi goście bywają kapryśni i marudni, męcząc się szybko zabawą, nie znaczy to jednak, że nie ma na to rady. Przecież przyjęcie bez radosnych wybuchów śmiechów i wpatrywania się małych ocząt w pannę młodą byłoby zwyczajną popijawą. Dobrze więc, jeśli organizując wesele zadbamy o to, żeby wszystkie rodziny z dziećmi, mogły bez skrępowania pojawić się w komplecie na weselu. Dzikie pląsy brzdąców i ich pełne spontaniczności pomysły lub próba imitacji dorosłych, najlepiej zachęcają do wspólnej zabawy. Wszystko to spraw, że impreza będzie miała wiele rodzinnego uroku.

Jakie są opcje dla dzieci?

O wiele częściej możemy spotkać się z hotelami, które w swojej ofercie posiadają specjalne udogodnienia dla dzieci. Jako przykład przedstawiamy propozycję Hotelu Lenart, który wprowadził wiele wygodnych i ciekawych urozmaiceń oraz promocji związanych z obecnością najmłodszych na weselu. Pamiętajcie, aby zawsze zwracać uwagę na to, czy za dzieci trzeba zapłacić jak za dorosłych, czy też miejsce, gdzie odbędzie się wesele, oferuje jakieś fajne promocje. Hotelu Lenart na przykład za dzieci do lat 6 w ogóle nie pobiera opłat, a za starsze maluchy między 7 a 12 rokiem życia zapłacimy tylko połowę ceny osoby dorosłej. Niezmiernie wygodne jest również to, że w trakcie zabawy weselnej hotel oddaje do dyspozycji dzieci specjalnie urządzony kącik zabaw oraz mini kino z wyborem najlepszych bajek. Co więcej, obiekt oferuje usługi wykwalifikowanego animatora dla dzieci, który czuwa cały czas nad bezpieczeństwem maluchów oraz wymyśla dla nich kreatywne zabawy i ciekawe gry. Rodzice mogą więc spokojnie oddać się zabawie z dorosłymi, wiedząc, że maluchy są w dobrych rękach.

 

 

 

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl