Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Sale konferencyjne w Krakowie i okolicach

Kraków to miasto wciąż rozwijające się. Zarówno na jego terenie jak i w okolicy znajduje się wiele firm i ośrodków szkoleniowych oraz centrów konferencyjnych. Wiele z ośrodków tego właśnie typu może poszczycić się bardzo wysokim standardem i naprawdę wysokim poziomem jakości sprzętu oraz obsługi. Różne miejsca prześcigają się wręcz w coraz to lepiej wyposażonych salach konferencyjnych i obecnie zarówno nowoczesny sprzęt audio – wizualny jak i system nagłośnienia to praktycznie wyposażenie standardowe, coraz częściej pojawiają się natomiast również takie udogodnienia jak na przykład klimatyzacja, czy możliwość wjazdu do sali konferencyjnej na przykład samochodem osobowym. To są już takie rzeczy po przeczytaniu których śmiało możemy powiedzieć „wow”. Poniżej przykłady kilku wartych zobaczenia sal konferencyjnych w Krakowie i okolicach.

Hilton Garden Inn Kraków

Hotel ten jest położony w centrum Krakowa, zaledwie kilkanaście minut od Rynku Głównego, Kazimierza, czy innych zabytków. Hotel ten oferuje nam 154 nowocześnie wyposażone, restaurację oraz Lobby Bar, aż 300 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-bankietowej w tym 4 sale konferencyjne, możliwość bezpłatnego korzystania z Business Centre i zdalnego drukowania z pokoju, bezpłatne Centrum Fitness, parking podziemny i zewnętrzny a także samoobsługową pralnię dla gości.

Hotel Lenart

Jest to cztero – gwiazdkowy hotel, który znajduje się w przepięknej miejscowości Wieliczka, w niedalekiej okolicy Krakowa. Hotel ten wyposażony jest w nowoczesne Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe (w którym znajduje się aż 11 sal konferencyjnych), Centrum Wellness & Spa, a także 55 pokoi standardowych i 7 apartamentów. Jedną z największych zalet tego hotelu jest jego lokalizacja - Hotel Lenart mieści się blisko najważniejszych węzłów komunikacyjnych regionu oraz bardzo blisko najważniejszych atrakcji zarówno Wieliczki jak i okolic.

Jagiellońskie Centrum Innowacji

Jagiellońskie Centrum Innowacji jest to zespół nowoczesnych, stylowych i eleganckich sal, które wręcz idealnie nadają się na przeprowadzenie różnego typu szkoleń, konferencji czy też po prostu spotkań biznesowych. W ofercie tego centrum znajduje się aż 30 sal, których łączna powierzchnia to ponad 1000 m2. Każda sala wyposażona jest w klimatyzację, TV, dostęp do Internetu oraz specjalne oświetlenie odpowiednie do prowadzenia prezentacji.

Najlepsze miejsca na konferencje i szkolenia kilkudniowe oraz porady dotyczące organizacji wesela i noclegu dla gości.

802 136 459

kontakt@riverrestorationconference2016.pl